Hanei Grafik Reklam Atölyesi

TİTİZ VE ARAŞTIRMACI

Hızlı çözümler sunarak maliyet kayıplarının önüne geçen, sektörel deneyime ve uluslararası bakış açısına sahip, alanında uzman ekibimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt verecek en iyi hizmet kalitesini titizlikle araştırıp size sunar.

İŞİNİ CİDDİYE ALAN

Fırsatları algılayacak birikime ve öngörüye sahip olmak, fırsatları görmek, fırsatları bu fırsatlardan yararlanabilecek olanlara gösterebilmek, fırsatları değerlendirebilmek, müşterilerimizi fırsatlardan yararlandırırken bunu sorunsuz, en az masraf, en az çaba ve en az zaman kaybı ile başarabilmek için işimizi büyük bir ciddiyetle yapıyoruz.

KREATİF DÜŞÜNEN

Her işe aynı tutku ve merak ile yaklaşıyoruz. Biz kendimizi büyük fikirlere sahip, esnek ve hızlı bir takım olarak görüyoruz. Büyük fikirleri çekici, akıl dolu ve inovatif deneyimlere çeviren bir tutkuya sahibiz. Bu tutku bizi yükseklerden uçan bir ruha sahip gösterse de ayakları her zaman yere basan bir takımız.

BİZ KİMİZ?

Hanei Grafik tasarım ve tanıtım hizmetlerinde komple çözüm hizmeti sunar. Hizmet alanlarımız grafik tasarım, kurumsal kimlik çalışmaları, reklam, interaktif medya, web sitesi tasarım-yazılım ve fotoğraf çekimi çözümlerini içerir.
Bizim temel işimiz, müşterilerimizin bu alanda ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarında tasarım, yazılım ve basılı medya ihtiyaçlarına yaratıcı ve etkili bir biçimde pazarlama hedefinde müşterilerimizle ortaklık etmektir.

"Alışılmış olmak, görünmez olmaktan farksızdır."

Rosser REEVES

Bize Ulaşmak İçin

İletişim Bilgileri